Rozkład jazdy na: Nd., 15.12.2019
Wrzeszcz PKP09:23
Jaśkowa Dolina09:26
Sobótki09:27
Na Wzgórzu09:28
Falista (n/ż)09:29
Strzelnica (n/ż)09:30
Dobrowolskiego09:32
Piecewska
 
09:33
0 min.
 
Belgradzka (n/ż)09:341 min.
 
Piekarnicza09:352 min.
 
Nowolipie (n/ż)09:363 min.
 
Emaus09:374 min.
 
Cmentarz Łostowicki09:407 min.
 
Wilanowska09:429 min.
 
Przemyska09:4310 min.
 
Płocka09:4411 min.
 
Łostowice Świętokrzyska09:4613 min.
 
Świętokrzyska (n/ż)09:4815 min.
 
Platynowa09:5017 min.
 
Krzemowa09:5118 min.
 
Uranowa09:5219 min.
 
Orunia Górna09:5320 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy