Rozkład jazdy na: Nd., 15.12.2019
Wrzeszcz PKP08:15
Jaśkowa Dolina08:18
Sobótki08:19
Na Wzgórzu08:20
Falista (n/ż)08:21
Strzelnica (n/ż)08:22
Dobrowolskiego08:24
Piecewska
 
08:25
0 min.
 
Belgradzka (n/ż)08:272 min.
 
Piekarnicza08:283 min.
 
Nowolipie (n/ż)08:294 min.
 
Emaus08:316 min.
 
Cmentarz Łostowicki08:349 min.
 
Wilanowska08:3611 min.
 
Przemyska08:3712 min.
 
Płocka08:3813 min.
 
Łostowice Świętokrzyska08:4015 min.
 
Świętokrzyska (n/ż)08:4217 min.
 
Platynowa08:4419 min.
 
Krzemowa08:4520 min.
 
Uranowa08:4621 min.
 
Orunia Górna08:4722 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy