Rozkład jazdy na: Nd., 15.12.2019
Wrzeszcz PKP14:36
Jaśkowa Dolina14:39
Sobótki14:40
Na Wzgórzu14:41
Falista (n/ż)14:42
Strzelnica (n/ż)14:43
Dobrowolskiego14:45
Piecewska
 
14:46
0 min.
 
Belgradzka (n/ż)14:471 min.
 
Piekarnicza14:482 min.
 
Nowolipie (n/ż)14:493 min.
 
Emaus14:504 min.
 
Cmentarz Łostowicki14:537 min.
 
Wilanowska14:559 min.
 
Przemyska14:5610 min.
 
Płocka14:5711 min.
 
Łostowice Świętokrzyska14:5913 min.
 
Świętokrzyska (n/ż)15:0115 min.
 
Platynowa15:0317 min.
 
Krzemowa15:0418 min.
 
Uranowa15:0519 min.
 
Orunia Górna15:0620 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy