Rozkład jazdy na: Nd., 15.12.2019
Orunia Górna16:15
Platynowa16:17
Łostowice Świętokrzyska16:19
Świętokrzyska (n/ż)16:21
Płocka16:24
Przemyska16:25
Wilanowska16:26
Cmentarz Łostowicki16:30
Emaus
 
16:33
0 min.
 
Piekarnicza16:363 min.
 
Piecewska16:396 min.
 
Dobrowolskiego16:407 min.
 
Strzelnica (n/ż)16:418 min.
 
Falista (n/ż)16:429 min.
 
Na Wzgórzu16:4310 min.
 
Sobótki16:4512 min.
 
Grunwaldzka16:4815 min.
 
Wrzeszcz PKP16:5219 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy