Rozkład jazdy na: Nd., 15.12.2019
Orunia Górna15:15
Platynowa15:17
Łostowice Świętokrzyska15:19
Świętokrzyska (n/ż)15:21
Płocka15:24
Przemyska15:25
Wilanowska15:26
Cmentarz Łostowicki15:30
Emaus
 
15:33
0 min.
 
Piekarnicza15:363 min.
 
Piecewska15:396 min.
 
Dobrowolskiego15:407 min.
 
Strzelnica (n/ż)15:418 min.
 
Falista (n/ż)15:429 min.
 
Na Wzgórzu15:4310 min.
 
Sobótki15:4512 min.
 
Grunwaldzka15:4815 min.
 
Wrzeszcz PKP15:5219 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy