Rozkład jazdy na: Nd., 15.12.2019
Orunia Górna16:26
Platynowa16:28
Łostowice Świętokrzyska16:30
Świętokrzyska (n/ż)16:32
Płocka16:33
Przemyska16:34
Wilanowska16:35
Cmentarz Łostowicki16:38
Emaus
 
16:41
0 min.
 
Piekarnicza16:443 min.
 
Piecewska16:476 min.
 
Dobrowolskiego16:487 min.
 
Strzelnica (n/ż)16:498 min.
 
Falista (n/ż)16:509 min.
 
Na Wzgórzu16:5110 min.
 
Sobótki16:5211 min.
 
Grunwaldzka16:5514 min.
 
Wrzeszcz PKP16:5716 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy