Rozkład jazdy na: Nd., 15.12.2019
Orunia Górna07:06
Platynowa07:08
Łostowice Świętokrzyska07:10
Świętokrzyska (n/ż)07:12
Płocka07:13
Przemyska07:14
Wilanowska07:15
Cmentarz Łostowicki07:18
Emaus07:21
Piekarnicza07:24
Piecewska
 
07:27
0 min.
 
Dobrowolskiego07:281 min.
 
Strzelnica (n/ż)07:292 min.
 
Falista (n/ż)07:303 min.
 
Na Wzgórzu07:314 min.
 
Sobótki07:325 min.
 
Grunwaldzka07:358 min.
 
Wrzeszcz PKP07:3710 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy