Rozkład jazdy na: Nd., 15.12.2019
Orunia Górna16:26
Platynowa16:28
Łostowice Świętokrzyska16:30
Świętokrzyska (n/ż)16:32
Płocka16:33
Przemyska16:34
Wilanowska16:35
Cmentarz Łostowicki16:38
Emaus16:41
Piekarnicza16:44
Piecewska
 
16:47
0 min.
 
Dobrowolskiego16:481 min.
 
Strzelnica (n/ż)16:492 min.
 
Falista (n/ż)16:503 min.
 
Na Wzgórzu16:514 min.
 
Sobótki16:525 min.
 
Grunwaldzka16:558 min.
 
Wrzeszcz PKP16:5710 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy