Rozkład jazdy na: Nd., 15.12.2019
Orunia Górna07:17
Platynowa07:19
Łostowice Świętokrzyska07:21
Świętokrzyska (n/ż)07:23
Płocka07:24
Przemyska07:25
Wilanowska07:26
Cmentarz Łostowicki07:30
Emaus07:33
Piekarnicza07:36
Piecewska
 
07:39
0 min.
 
Dobrowolskiego07:401 min.
 
Strzelnica (n/ż)07:412 min.
 
Falista (n/ż)07:423 min.
 
Na Wzgórzu07:434 min.
 
Sobótki07:445 min.
 
Grunwaldzka07:467 min.
 
Wrzeszcz PKP07:4910 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy