Rozkład jazdy na: Nd., 15.12.2019
Orunia Górna14:46
Platynowa14:48
Łostowice Świętokrzyska14:50
Świętokrzyska (n/ż)14:52
Płocka14:53
Przemyska14:54
Wilanowska14:55
Cmentarz Łostowicki14:58
Emaus15:01
Piekarnicza
 
15:04
0 min.
 
Piecewska15:073 min.
 
Dobrowolskiego15:084 min.
 
Strzelnica (n/ż)15:095 min.
 
Falista (n/ż)15:106 min.
 
Na Wzgórzu15:117 min.
 
Sobótki15:128 min.
 
Grunwaldzka15:1511 min.
 
Wrzeszcz PKP15:1713 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy