Rozkład jazdy na: Nd., 15.12.2019
Orunia Górna08:26
Platynowa08:28
Łostowice Świętokrzyska08:30
Świętokrzyska (n/ż)08:32
Płocka08:33
Przemyska08:34
Wilanowska08:35
Cmentarz Łostowicki08:38
Emaus08:41
Piekarnicza
 
08:44
0 min.
 
Piecewska08:473 min.
 
Dobrowolskiego08:484 min.
 
Strzelnica (n/ż)08:495 min.
 
Falista (n/ż)08:506 min.
 
Na Wzgórzu08:517 min.
 
Sobótki08:528 min.
 
Grunwaldzka08:5511 min.
 
Wrzeszcz PKP08:5713 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy