Rozkład jazdy na: Nd., 15.12.2019
Orunia Górna19:46
Platynowa19:48
Łostowice Świętokrzyska19:50
Świętokrzyska (n/ż)19:52
Płocka19:53
Przemyska19:54
Wilanowska19:55
Cmentarz Łostowicki19:58
Emaus20:01
Piekarnicza
 
20:04
0 min.
 
Piecewska20:073 min.
 
Dobrowolskiego20:084 min.
 
Strzelnica (n/ż)20:095 min.
 
Falista (n/ż)20:106 min.
 
Na Wzgórzu20:117 min.
 
Sobótki20:128 min.
 
Grunwaldzka20:1511 min.
 
Wrzeszcz PKP20:1713 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy