Rozkład jazdy na: Nd., 15.12.2019
Orunia Górna05:50
Platynowa05:52
Łostowice Świętokrzyska05:54
Świętokrzyska (n/ż)05:56
Płocka05:57
Przemyska05:58
Wilanowska05:59
Cmentarz Łostowicki06:01
Emaus06:03
Piekarnicza
 
06:05
0 min.
 
Piecewska06:083 min.
 
Dobrowolskiego06:094 min.
 
Strzelnica (n/ż)06:105 min.
 
Falista (n/ż)06:116 min.
 
Na Wzgórzu06:127 min.
 
Sobótki06:138 min.
 
Grunwaldzka06:1611 min.
 
Wrzeszcz PKP06:1813 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy