Rozkład jazdy na: Nd., 15.12.2019
Orunia Górna20:55
Platynowa20:57
Łostowice Świętokrzyska20:59
Świętokrzyska (n/ż)21:01
Płocka21:02
Przemyska21:03
Wilanowska21:04
Cmentarz Łostowicki21:06
Emaus21:08
Piekarnicza
 
21:10
0 min.
 
Piecewska21:133 min.
 
Dobrowolskiego21:144 min.
 
Strzelnica (n/ż)21:155 min.
 
Falista (n/ż)21:166 min.
 
Na Wzgórzu21:177 min.
 
Sobótki21:188 min.
 
Grunwaldzka21:2111 min.
 
Wrzeszcz PKP21:2313 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy