Rozkład jazdy na: Nd., 15.12.2019
Orunia Górna20:26
Platynowa20:28
Łostowice Świętokrzyska20:30
Świętokrzyska (n/ż)20:32
Płocka20:33
Przemyska20:34
Wilanowska20:35
Cmentarz Łostowicki20:37
Emaus20:39
Piekarnicza
 
20:41
0 min.
 
Piecewska20:443 min.
 
Dobrowolskiego20:454 min.
 
Strzelnica (n/ż)20:465 min.
 
Falista (n/ż)20:476 min.
 
Na Wzgórzu20:487 min.
 
Sobótki20:498 min.
 
Grunwaldzka20:5211 min.
 
Wrzeszcz PKP20:5413 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy