Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Stogi Plaża08:00
Krucza08:03
Skiby08:05
Zimna08:07
Kaczeńce - Sienna (n/ż)08:09
Budzysza08:11
Andruszkiewicza08:13
Sucharskiego - PKP (n/ż)
 
08:16
0 min.
 
Ku Ujściu08:171 min.
 
Stadion Energa Gdańsk08:215 min.
 
Uczniowska08:248 min.
 
al. Hallera (n/ż)08:2610 min.
 
Czarny Dwór08:2913 min.
 
Zaspa - Szpital08:3115 min.
 
Leszczyńskich08:3216 min.
 
Rzeczypospolitej08:3317 min.
 
Pilotów08:3519 min.
 
Zaspa SKM08:3620 min.
 
Wojska Polskiego08:3822 min.
 
Galeria Bałtycka08:4024 min.
 
Wrzeszcz PKP08:4125 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy