Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Bysewo22:17
Schronisko dla zwierząt "Promyk" (n/ż)22:18
Centrostal (n/ż)22:19
Unimor (n/ż)22:20
Kokoszki - Poczta22:21
Nowatorów22:22
Transportowców22:23
Kartuska (n/ż)22:24
Fabryczna22:26
Transportowców
 
22:27
0 min.
 
Nowatorów22:281 min.
 
Sąsiedzka (n/ż)22:292 min.
 
Matarnia PKM22:303 min.
 
Agrarna22:314 min.
 
Harfowa22:336 min.
 
Słowackiego - Działki (n/ż)22:369 min.
 
Potokowa22:3811 min.
 
Trawki (n/ż)22:3912 min.
 
Srebrzysko22:4013 min.
 
Zabytkowa22:4114 min.
 
Galeria Bałtycka22:4316 min.
 
Wrzeszcz PKP22:4417 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy