Rozkład jazdy na: Pn., 16.12.2019
Siedlce12:26
Emaus12:28
Cmentarz Łostowicki12:30
Wilanowska12:32
Przemyska12:33
Kielecka12:34
Ujeścisko12:36
Nowa Bulońska12:40
Szkoła Podstawowa nr 6
 
12:41
0 min.
 
Lawendowe Wzgórze12:443 min.
 
Leszczynowa12:454 min.
 
Szadółki12:465 min.
 
Przywidzka12:487 min.
 
Czermińskiego12:509 min.
 
Rębowo12:5110 min.
 
Baśniowa12:5211 min.
 
Elfów12:5413 min.
 
Kowale Osiedle Olimp12:5615 min.
 
Kowale Szkoła Metropolitalna12:5716 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy