Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Siedlce12:06
Emaus12:08
Cmentarz Łostowicki12:10
Wilanowska12:12
Przemyska12:13
Kielecka12:14
Ujeścisko12:16
Nowa Bulońska12:20
Szkoła Podstawowa nr 6
 
12:21
0 min.
 
Lawendowe Wzgórze12:243 min.
 
Leszczynowa12:254 min.
 
Szadółki12:265 min.
 
Przywidzka12:287 min.
 
Czermińskiego12:309 min.
 
Rębowo12:3110 min.
 
Baśniowa12:3211 min.
 
Elfów12:3413 min.
 
Kowale Osiedle Olimp12:3615 min.
 
Kowale Szkoła Metropolitalna12:3716 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy