Rozkład jazdy na: Nd., 15.12.2019
Siedlce10:06
Emaus10:08
Cmentarz Łostowicki10:10
Wilanowska10:12
Przemyska10:13
Kielecka10:14
Ujeścisko10:16
Nowa Bulońska10:20
Szkoła Podstawowa nr 6
 
10:21
0 min.
 
Lawendowe Wzgórze10:243 min.
 
Leszczynowa10:254 min.
 
Szadółki10:265 min.
 
Przywidzka10:287 min.
 
Czermińskiego10:309 min.
 
Rębowo10:3110 min.
 
Baśniowa10:3211 min.
 
Elfów10:3413 min.
 
Kowale Osiedle Olimp10:3615 min.
 
Kowale Szkoła Metropolitalna10:3716 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy