Rozkład jazdy na: Pn., 16.12.2019
Siedlce06:53
Emaus06:55
Cmentarz Łostowicki06:57
Wilanowska06:59
Przemyska07:00
Kielecka07:01
Ujeścisko07:03
Nowa Bulońska07:07
Szkoła Podstawowa nr 6
 
07:08
0 min.
 
Lawendowe Wzgórze07:113 min.
 
Leszczynowa07:124 min.
 
Szadółki07:135 min.
 
Przywidzka07:157 min.
 
Czermińskiego07:179 min.
 
Rębowo07:1810 min.
 
Baśniowa07:1911 min.
 
Elfów07:2113 min.
 
Kowale Osiedle Olimp07:2315 min.
 
Kowale Szkoła Metropolitalna07:2416 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy