Rozkład jazdy na: Nd., 15.12.2019
Siedlce15:28
Emaus15:30
Cmentarz Łostowicki15:33
Wilanowska15:35
Przemyska15:37
Kielecka15:38
Ujeścisko15:41
Nowa Bulońska
 
15:45
0 min.
 
Szkoła Podstawowa nr 615:461 min.
 
Lawendowe Wzgórze15:494 min.
 
Leszczynowa15:505 min.
 
Szadółki15:516 min.
 
Przywidzka15:538 min.
 
Czermińskiego15:5510 min.
 
Rębowo15:5611 min.
 
Baśniowa15:5712 min.
 
Elfów15:5914 min.
 
Kowale Osiedle Olimp16:0116 min.
 
Kowale Szkoła Metropolitalna16:0217 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy