Rozkład jazdy na: Nd., 15.12.2019
Siedlce12:26
Emaus12:28
Cmentarz Łostowicki12:30
Wilanowska12:32
Przemyska12:33
Kielecka12:34
Ujeścisko12:36
Nowa Bulońska
 
12:40
0 min.
 
Szkoła Podstawowa nr 612:411 min.
 
Lawendowe Wzgórze12:444 min.
 
Leszczynowa12:455 min.
 
Szadółki12:466 min.
 
Przywidzka12:488 min.
 
Czermińskiego12:5010 min.
 
Rębowo12:5111 min.
 
Baśniowa12:5212 min.
 
Elfów12:5414 min.
 
Kowale Osiedle Olimp12:5616 min.
 
Kowale Szkoła Metropolitalna12:5717 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy