Rozkład jazdy na: Nd., 15.12.2019
Kowale Szkoła Metropolitalna09:22
Kowale Plac Afrodyty09:23
Kowale Osiedle Olimp09:25
Osiedle Świętokrzyskie09:28
Elfów09:29
Baśniowa09:30
Rębowo09:31
Czermińskiego09:33
Przywidzka09:35
Szadółki
 
09:36
0 min.
 
Leszczynowa09:382 min.
 
Lawendowe Wzgórze09:393 min.
 
Nowa Bulońska09:415 min.
 
Szkoła Podstawowa nr 609:426 min.
 
Ujeścisko09:459 min.
 
Kielecka09:4711 min.
 
Przemyska09:4913 min.
 
Wilanowska09:5115 min.
 
Cmentarz Łostowicki09:5216 min.
 
Emaus09:5519 min.
 
Siedlce09:5620 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy