Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Łostowice Świętokrzyska17:18
Łódzka (n/ż)17:19
Niepołomicka17:21
Wieżycka17:23
Osiedle Świętokrzyskie17:26
Elfów17:27
Baśniowa17:28
Rębowo17:29
Czermińskiego17:31
Przywidzka17:32
Szadółki17:33
Jeziorowa
 
17:35
0 min.
 
Jaworowa17:372 min.
 
Pólnicy17:383 min.
 
Źródlana17:394 min.
 
Gronostajowa (n/ż)17:416 min.
 
Jasieńska17:438 min.
 
Jasień PKM17:4510 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy