Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Łostowice Świętokrzyska07:57
Łódzka (n/ż)07:58
Niepołomicka08:00
Wieżycka08:02
Osiedle Świętokrzyskie08:05
Elfów08:06
Baśniowa08:07
Rębowo08:08
Czermińskiego08:10
Przywidzka08:11
Szadółki08:12
Jeziorowa
 
08:14
0 min.
 
Jaworowa08:162 min.
 
Pólnicy08:184 min.
 
Źródlana08:195 min.
 
Gronostajowa (n/ż)08:217 min.
 
Jasieńska08:239 min.
 
Jasień PKM08:2511 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy