Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Łostowice Świętokrzyska11:53
Łódzka (n/ż)11:54
Niepołomicka11:56
Wieżycka11:58
Osiedle Świętokrzyskie12:00
Elfów12:01
Baśniowa12:02
Rębowo12:03
Czermińskiego12:05
Przywidzka12:06
Szadółki
 
12:07
0 min.
 
Jeziorowa12:092 min.
 
Jaworowa12:114 min.
 
Pólnicy12:125 min.
 
Źródlana12:136 min.
 
Gronostajowa (n/ż)12:158 min.
 
Jasieńska12:1710 min.
 
Jasień PKM12:1912 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy