Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Łostowice Świętokrzyska06:17
Łódzka (n/ż)06:18
Niepołomicka06:20
Wieżycka06:22
Osiedle Świętokrzyskie06:25
Elfów06:26
Baśniowa06:27
Rębowo06:28
Czermińskiego06:30
Przywidzka06:31
Szadółki
 
06:32
0 min.
 
Jeziorowa06:342 min.
 
Jaworowa06:364 min.
 
Pólnicy06:386 min.
 
Źródlana06:397 min.
 
Gronostajowa (n/ż)06:419 min.
 
Jasieńska06:4311 min.
 
Jasień PKM06:4513 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy