Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Łostowice Świętokrzyska06:23
Łódzka (n/ż)06:24
Niepołomicka06:26
Wieżycka06:27
Osiedle Świętokrzyskie06:29
Elfów06:30
Baśniowa06:31
Rębowo06:32
Czermińskiego06:34
Przywidzka06:35
Szadółki
 
06:36
0 min.
 
Jeziorowa06:382 min.
 
Jaworowa06:404 min.
 
Pólnicy06:415 min.
 
Źródlana06:426 min.
 
Gronostajowa (n/ż)06:448 min.
 
Jasieńska06:4610 min.
 
Jasień PKM06:4812 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy