Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Łostowice Świętokrzyska05:57
Łódzka (n/ż)05:58
Niepołomicka06:00
Wieżycka06:01
Osiedle Świętokrzyskie06:03
Elfów06:04
Baśniowa06:05
Rębowo06:06
Czermińskiego06:08
Przywidzka06:09
Szadółki
 
06:10
0 min.
 
Jeziorowa06:122 min.
 
Jaworowa06:144 min.
 
Pólnicy06:155 min.
 
Źródlana06:166 min.
 
Gronostajowa (n/ż)06:188 min.
 
Jasieńska06:2010 min.
 
Jasień PKM06:2212 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy