Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Łostowice Świętokrzyska16:58
Łódzka (n/ż)17:00
Niepołomicka17:02
Wieżycka17:04
Osiedle Świętokrzyskie17:07
Elfów17:08
Baśniowa17:09
Rębowo17:10
Czermińskiego17:12
Przywidzka17:13
Szadółki
 
17:14
0 min.
 
Jeziorowa17:162 min.
 
Jaworowa17:184 min.
 
Pólnicy17:206 min.
 
Źródlana17:217 min.
 
Gronostajowa (n/ż)17:239 min.
 
Jasieńska17:2511 min.
 
Jasień PKM17:2713 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy