Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Łostowice Świętokrzyska16:38
Łódzka (n/ż)16:40
Niepołomicka16:42
Wieżycka16:44
Osiedle Świętokrzyskie16:47
Elfów16:48
Baśniowa16:49
Rębowo16:50
Czermińskiego16:52
Przywidzka16:53
Szadółki
 
16:54
0 min.
 
Jeziorowa16:562 min.
 
Jaworowa16:584 min.
 
Pólnicy17:006 min.
 
Źródlana17:017 min.
 
Gronostajowa (n/ż)17:039 min.
 
Jasieńska17:0511 min.
 
Jasień PKM17:0713 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy