Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Łostowice Świętokrzyska13:23
Łódzka (n/ż)13:24
Niepołomicka13:26
Wieżycka13:28
Osiedle Świętokrzyskie13:30
Elfów13:31
Baśniowa13:32
Rębowo13:33
Czermińskiego13:35
Przywidzka13:36
Szadółki
 
13:37
0 min.
 
Jeziorowa13:392 min.
 
Jaworowa13:414 min.
 
Pólnicy13:425 min.
 
Źródlana13:436 min.
 
Gronostajowa (n/ż)13:458 min.
 
Jasieńska13:4710 min.
 
Jasień PKM13:4912 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy