Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Jasień PKM20:27
Jasieńska20:29
Gronostajowa (n/ż)20:31
Źródlana20:32
Zwierzyniecka (n/ż)20:33
Jasień Pólnicy20:35
Jaworowa20:36
Jeziorowa20:38
Leszczynowa20:39
Szadółki20:40
Przywidzka20:42
Czermińskiego
 
20:44
0 min.
 
Rębowo20:451 min.
 
Baśniowa20:473 min.
 
Elfów20:495 min.
 
Osiedle Świętokrzyskie (n/ż)20:506 min.
 
Wieżycka20:528 min.
 
Niepołomicka20:5410 min.
 
Łódzka (n/ż)20:5612 min.
 
Łostowice Świętokrzyska20:5713 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy