Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Jasień PKM19:27
Jasieńska19:29
Gronostajowa (n/ż)19:31
Źródlana19:32
Zwierzyniecka (n/ż)19:33
Jasień Pólnicy19:35
Jaworowa19:36
Jeziorowa19:38
Leszczynowa19:39
Szadółki19:40
Przywidzka19:42
Czermińskiego
 
19:44
0 min.
 
Rębowo19:451 min.
 
Baśniowa19:473 min.
 
Elfów19:495 min.
 
Osiedle Świętokrzyskie (n/ż)19:506 min.
 
Wieżycka19:528 min.
 
Niepołomicka19:5410 min.
 
Łódzka (n/ż)19:5612 min.
 
Łostowice Świętokrzyska19:5713 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy