Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Jasień PKM15:57
Jasieńska15:59
Gronostajowa (n/ż)16:01
Źródlana16:02
Zwierzyniecka (n/ż)16:03
Jasień Pólnicy16:05
Jaworowa16:06
Jeziorowa16:08
Leszczynowa16:09
Szadółki16:10
Przywidzka16:12
Czermińskiego
 
16:14
0 min.
 
Rębowo16:151 min.
 
Baśniowa16:173 min.
 
Elfów16:195 min.
 
Osiedle Świętokrzyskie (n/ż)16:206 min.
 
Wieżycka16:228 min.
 
Niepołomicka16:2410 min.
 
Łódzka (n/ż)16:2612 min.
 
Łostowice Świętokrzyska16:2713 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy