Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Jasień PKM13:57
Jasieńska13:59
Gronostajowa (n/ż)14:01
Źródlana14:02
Zwierzyniecka (n/ż)14:03
Jasień Pólnicy14:05
Jaworowa14:06
Jeziorowa14:08
Leszczynowa14:09
Szadółki14:10
Przywidzka14:12
Czermińskiego
 
14:14
0 min.
 
Rębowo14:151 min.
 
Baśniowa14:173 min.
 
Elfów14:195 min.
 
Osiedle Świętokrzyskie (n/ż)14:206 min.
 
Wieżycka14:228 min.
 
Niepołomicka14:2410 min.
 
Łódzka (n/ż)14:2612 min.
 
Łostowice Świętokrzyska14:2713 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy