Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Jasień PKM12:27
Jasieńska12:29
Gronostajowa (n/ż)12:31
Źródlana12:32
Zwierzyniecka (n/ż)12:33
Jasień Pólnicy12:35
Jaworowa12:36
Jeziorowa12:38
Leszczynowa12:39
Szadółki12:40
Przywidzka12:42
Czermińskiego
 
12:44
0 min.
 
Rębowo12:451 min.
 
Baśniowa12:473 min.
 
Elfów12:495 min.
 
Osiedle Świętokrzyskie (n/ż)12:506 min.
 
Wieżycka12:528 min.
 
Niepołomicka12:5410 min.
 
Łódzka (n/ż)12:5612 min.
 
Łostowice Świętokrzyska12:5713 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy