Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Jasień PKM11:57
Jasieńska11:59
Gronostajowa (n/ż)12:01
Źródlana12:02
Zwierzyniecka (n/ż)12:03
Jasień Pólnicy12:05
Jaworowa12:06
Jeziorowa12:08
Leszczynowa12:09
Szadółki12:10
Przywidzka12:12
Czermińskiego
 
12:14
0 min.
 
Rębowo12:151 min.
 
Baśniowa12:173 min.
 
Elfów12:195 min.
 
Osiedle Świętokrzyskie (n/ż)12:206 min.
 
Wieżycka12:228 min.
 
Niepołomicka12:2410 min.
 
Łódzka (n/ż)12:2612 min.
 
Łostowice Świętokrzyska12:2713 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy