Rozkład jazdy na: So., 22.02.2020
Jasień PKM08:27
Jasieńska08:29
Gronostajowa (n/ż)08:31
Źródlana08:32
Zwierzyniecka (n/ż)08:33
Jasień Pólnicy08:35
Jaworowa08:36
Jeziorowa08:38
Leszczynowa08:39
Szadółki08:40
Przywidzka08:42
Czermińskiego
 
08:43
0 min.
 
Rębowo08:441 min.
 
Baśniowa08:463 min.
 
Elfów08:485 min.
 
Osiedle Świętokrzyskie (n/ż)08:496 min.
 
Wieżycka08:518 min.
 
Niepołomicka08:529 min.
 
Łódzka (n/ż)08:5411 min.
 
Łostowice Świętokrzyska08:5512 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy