Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Jasień PKM06:57
Jasieńska06:59
Gronostajowa (n/ż)07:01
Źródlana07:02
Zwierzyniecka (n/ż)07:03
Jasień Pólnicy07:05
Jaworowa07:06
Jeziorowa07:08
Leszczynowa07:09
Szadółki07:10
Przywidzka07:12
Czermińskiego
 
07:13
0 min.
 
Rębowo07:141 min.
 
Baśniowa07:163 min.
 
Elfów07:185 min.
 
Osiedle Świętokrzyskie (n/ż)07:196 min.
 
Wieżycka07:218 min.
 
Niepołomicka07:229 min.
 
Łódzka (n/ż)07:2411 min.
 
Łostowice Świętokrzyska07:2512 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy