Rozkład jazdy na: So., 22.02.2020
Jasień PKM06:01
Jasieńska06:03
Gronostajowa (n/ż)06:05
Źródlana06:06
Zwierzyniecka (n/ż)06:07
Jasień Pólnicy06:09
Jaworowa06:11
Jeziorowa06:13
Leszczynowa06:15
Szadółki06:16
Przywidzka06:18
Czermińskiego
 
06:20
0 min.
 
Rębowo06:211 min.
 
Baśniowa06:233 min.
 
Elfów06:255 min.
 
Osiedle Świętokrzyskie (n/ż)06:266 min.
 
Wieżycka06:288 min.
 
Niepołomicka06:3010 min.
 
Łódzka (n/ż)06:3212 min.
 
Łostowice Świętokrzyska06:3313 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy