Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Jasień PKM21:27
Jasieńska21:29
Gronostajowa (n/ż)21:31
Źródlana21:32
Zwierzyniecka (n/ż)21:33
Jasień Pólnicy21:35
Jaworowa21:36
Jeziorowa21:38
Leszczynowa21:39
Szadółki21:40
Przywidzka21:42
Czermińskiego
 
21:43
0 min.
 
Rębowo21:441 min.
 
Baśniowa21:463 min.
 
Elfów21:485 min.
 
Osiedle Świętokrzyskie (n/ż)21:496 min.
 
Wieżycka21:518 min.
 
Niepołomicka21:529 min.
 
Łódzka (n/ż)21:5411 min.
 
Łostowice Świętokrzyska21:5512 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy