Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Jasień PKM20:57
Jasieńska20:59
Gronostajowa (n/ż)21:01
Źródlana21:02
Zwierzyniecka (n/ż)21:03
Jasień Pólnicy21:05
Jaworowa21:06
Jeziorowa21:08
Leszczynowa21:09
Szadółki21:10
Przywidzka21:12
Czermińskiego
 
21:13
0 min.
 
Rębowo21:141 min.
 
Baśniowa21:163 min.
 
Elfów21:185 min.
 
Osiedle Świętokrzyskie (n/ż)21:196 min.
 
Wieżycka21:218 min.
 
Niepołomicka21:229 min.
 
Łódzka (n/ż)21:2411 min.
 
Łostowice Świętokrzyska21:2512 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy