Rozkład jazdy na: So., 29.02.2020
Jasień PKM20:27
Jasieńska20:29
Gronostajowa (n/ż)20:31
Źródlana20:32
Zwierzyniecka (n/ż)20:33
Jasień Pólnicy20:35
Jaworowa20:36
Jeziorowa20:38
Leszczynowa20:39
Szadółki20:40
Przywidzka20:42
Czermińskiego
 
20:43
0 min.
 
Rębowo20:441 min.
 
Baśniowa20:463 min.
 
Elfów20:485 min.
 
Osiedle Świętokrzyskie (n/ż)20:496 min.
 
Wieżycka20:518 min.
 
Niepołomicka20:529 min.
 
Łódzka (n/ż)20:5411 min.
 
Łostowice Świętokrzyska20:5512 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy