Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Jasień PKM18:57
Jasieńska18:59
Gronostajowa (n/ż)19:01
Źródlana19:02
Zwierzyniecka (n/ż)19:03
Jasień Pólnicy19:05
Jaworowa19:06
Jeziorowa19:08
Leszczynowa19:09
Szadółki19:10
Przywidzka19:13
Czermińskiego
 
19:14
0 min.
 
Rębowo19:151 min.
 
Baśniowa19:173 min.
 
Elfów19:195 min.
 
Osiedle Świętokrzyskie (n/ż)19:206 min.
 
Wieżycka19:228 min.
 
Niepołomicka19:2410 min.
 
Łódzka (n/ż)19:2612 min.
 
Łostowice Świętokrzyska19:2713 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy