Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Jasień PKM18:27
Jasieńska18:29
Gronostajowa (n/ż)18:31
Źródlana18:32
Zwierzyniecka (n/ż)18:33
Jasień Pólnicy18:35
Jaworowa18:36
Jeziorowa18:38
Leszczynowa18:39
Szadółki18:40
Przywidzka18:43
Czermińskiego
 
18:44
0 min.
 
Rębowo18:451 min.
 
Baśniowa18:473 min.
 
Elfów18:495 min.
 
Osiedle Świętokrzyskie (n/ż)18:506 min.
 
Wieżycka18:528 min.
 
Niepołomicka18:5410 min.
 
Łódzka (n/ż)18:5612 min.
 
Łostowice Świętokrzyska18:5713 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy