Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Jasień PKM17:01
Jasieńska17:03
Gronostajowa (n/ż)17:05
Źródlana17:06
Zwierzyniecka (n/ż)17:07
Jasień Pólnicy17:09
Jaworowa17:10
Jeziorowa17:12
Leszczynowa17:13
Szadółki17:14
Przywidzka17:17
Czermińskiego
 
17:19
0 min.
 
Rębowo17:201 min.
 
Baśniowa17:223 min.
 
Elfów17:245 min.
 
Osiedle Świętokrzyskie (n/ż)17:256 min.
 
Wieżycka17:278 min.
 
Niepołomicka17:2910 min.
 
Łódzka (n/ż)17:3112 min.
 
Łostowice Świętokrzyska17:3213 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy