Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Jasień PKM16:21
Jasieńska16:23
Gronostajowa (n/ż)16:25
Źródlana16:26
Zwierzyniecka (n/ż)16:27
Jasień Pólnicy16:29
Jaworowa16:31
Jeziorowa16:33
Leszczynowa16:34
Szadółki16:35
Przywidzka16:38
Czermińskiego
 
16:40
0 min.
 
Rębowo16:411 min.
 
Baśniowa16:433 min.
 
Elfów16:455 min.
 
Osiedle Świętokrzyskie (n/ż)16:466 min.
 
Wieżycka16:488 min.
 
Niepołomicka16:5010 min.
 
Łódzka (n/ż)16:5212 min.
 
Łostowice Świętokrzyska16:5313 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy