Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Jasień PKM14:41
Jasieńska14:43
Gronostajowa (n/ż)14:45
Źródlana14:46
Zwierzyniecka (n/ż)14:47
Jasień Pólnicy14:49
Jaworowa14:51
Jeziorowa14:53
Leszczynowa14:54
Szadółki14:55
Przywidzka14:58
Czermińskiego
 
15:00
0 min.
 
Rębowo15:011 min.
 
Baśniowa15:033 min.
 
Elfów15:055 min.
 
Osiedle Świętokrzyskie (n/ż)15:066 min.
 
Wieżycka15:088 min.
 
Niepołomicka15:1010 min.
 
Łódzka (n/ż)15:1212 min.
 
Łostowice Świętokrzyska15:1313 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy